Két holttestet találtak egy ostffyasszonyfai házban

A pár legalább egy hete halhatott meg füstmérgezésben.

  • HVG

Egy 65 év körüli férfi és egy nő holttestére bukkantak egy ostffyasszonyfai családi házban, hétfőn délután – számolt be a 112Press.

A portál szerint a pár több mint egy hete halt meg, úgy tudják, nem bűncselekmény történt, az élettársakkal szén-monoxid-, vagy füstmérgezés végezhetett.

A lap információi szerint a nő és a férfi álmában halt meg, miután begyújtottak a rossz állapotban levő kályhájukba.

(Képünk illusztráció, fotó: police.hu)

Hozzászólások