Baleset történt a VI. kerületben hétfő este, egy fekete Ford kisbusz ütközött egy taxival. A 24.hu-hoz eljutott videó tanúsága szerint az ütközés után három férfi kiugrott a taxiból, és kirángatta a járművéből a másik sofőrt, majd földre vitte és megverte.
A felvételen az is látszik, hogy az egyik támadó fejbe rúgja a földön fekvő férfit.
A rendőrség azt írta a lapnak, hogy a helyszínre érkező rendőrök három cseh állampolgárságú férfit fogtak el és állítottak elő, csoportos garázdaság vétség gyanúja miatt hallgatták ki őket. Szabadlábon védekeznek. A balesetet szabálysértési eljárás keretében vizsgálják.
Nyitóképünkön a bántalmazás látható. Fotó: 24.hu videó.