Megöltek egy nőt Óbudán

A rendőrök a helyszínen elfogtak egy 21 éves férfit.

  • HVG

Hétfő kora délután érkezett bejelentés a rendőrségre, hogy Budapesten, egy III. kerületi ház teraszán egy vérző nő fekszik. A kiérkező rendőrök a helyszínen a nőt és egy 21 éves férfit találtak.

A mentők azonnal megkezdték a nő ellátását, aki a szakszerű segítségnyújtás ellenére életét vesztette.

Az ott talált 21 éves férfit elfogták a rendőrök, majd a mentőszolgálat kórházba vitte.

Az ügyben emberölés gyanúja miatt indult nyomozás.

Nyitóképünk illusztráció. Fotó: HVG / Túry Gergely

Hozzászólások