
A Napi Gazdaság szerint a cég elsősorban azokkal a dolgozókkal veszik fel a kapcsolatot, akik az Elcoteq nemrég bezárt üzemében, a Huawei gyártósorain dolgoztak, és úgy tűnik, a társaság kizárólag maga akarja megoldani a munkaerő-toborzást, ugyanis a térség munkaügyi központjaiban egyelőre semmilyen munkaerőigényt nem jelentett be.
Az új üzemet Pécsett, illetve Cserkúton alakítják ki, a különböző optikai hálózati termékek gyártása már december elején elkezdődik, az első szállítmányt december 5-én indítják útnak. Az idén mintegy száz dolgozót vesznek fel, jövőre pedig várhatóan elérik az 500 fős létszámot - írt a Napi.