Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Április végén bezár az egyik budapesti luxusáruház, a Coin, jelenleg a készletet árusítják ultraakciós árakon.
Április végével bezárja kapuit az egyik olyan budapesti üzlet, amely márkakínálatával, hangulatával és kialakításával megközelítette a nyugati patinás áruházak színvonalát – írja a polgariotthon.hu. A már megkezdődött végkiárusítás során akár 70 százalékkal olcsóbban szabadulnak a megmaradt kínálatból, közöttük Coincasa termékektől is.
A Polgári Otthon című lakberendezési magazinnak tűnt fel a végkiárusításra való felhívás, és gyanújukat a bolt munkatársai meg is erősítettek. Az olasz üzletlánc budapesti kirendeltségének vezetősége be is jelentette nekik, hogy a Dorottya utcai áruház április végén bezár.
A luxusboltot a Gruppo Coin Ungheria Kft. üzemelteti, amelyet az Opten cégnyilvántartó adatai szerint 2008. július közepén alapított az olaszországi velencében regisztrált Gruppo Coin Spa. 50 millió forint jegyzett tőkével. A társaság nettó árbevétele 2009-ben 400 millió forint volt, ehhez 303 millió forint adózott veszteség párolsult. Egy évvel később 615 milliós veszteséget hoztak össze a 864 milliós bevételből.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Bár hivatalos próbaüzemről szó sem lehetett a szlovén Andrada akkuhulladék-hasznosító üzemében, a sóskúti telephelyen már tavaly nyáron bekapcsolták teszt jelleggel a nagy nehézségek árán összeszerelt gépsort. A birtokunkba került fotók és videók, valamint belső források elmondása alapján a próba eredménye totálisan eltér attól, mint amit a cég kezdettől ígér: a zárt és tiszta rendszer helyett ömlött a grafitot tartalmazó por az üzem gépeiből.
Dopeman a „Jó arcok”-at, Kocsis Máté a „Zebra” nevű kört vezeti. Na de melyik kört vezetheti Schmidt Mária?
Nem kell már tartós tejet venni, jön a világháború, kivéve Magyarországon – üzeni Orbán. Megnéztük, mi igaz az állításaiból.
Kellemes zenei aláfestés jellemzi, egy mosolygó pap is felbukkan benne.