Ötvenmillióan a Wizz Air-rel

A Wizz Air, Közép- és Kelet-Európa legnagyobb diszkont légitársasága ma érte el az 50 milliomodik utasát, a légitársaság ennyi utast szállított 8 éves története alatt.

  • hvg.hu hvg.hu
Ötvenmillióan a Wizz Air-rel

A szerencsés utas a varsói Modlin repülőtérről Eindhovenbe utazott. A Londonban élő lengyel származású Anna Wilson, a Wizz Air 50 milliomodik utasa, egy évig korlátlanul, ingyen repülhet a Wizz Air járatain.

„A társaság fejlédésében mérföldkövet jelent az 50 milliomodik utas” – mondta Váradi József, a Wizz Air vezérigazgatója. „A következő 50 millió utasra már kevesebb, mint 4 évet kell várni” – nyilatkozta Váradi József.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Aktuális pályázatok

2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.