Reflektorfényben a vagyonadó
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
A Tesco-Global Áruházak Zrt. Magyarországon nem forgalmaz olyan hamburgerhúst, amelyről az egyesült királyságbeli média - ló- és sertéshúsnyomokat . az MTI-vel.
Az ír élelmiszerbiztonsági hatóság (FSAI) rutinellenőrzések során talált a Tesco, a Lidl, az Aldi és a fagyasztott élelmiszerek forgalmazására szakosodott Iceland hálózatok nagy-britanniai és írországi üzleteiben lóhússal és sertéshússal kevert marhahúshamburgereket.
A vizsgálatba bevont egyik Tesco áruházban találtak olyan marhahús-hamburgerként árult terméket, amely 29,1 százalékban lóhúst tartalmazott, de a teljes vizsgálati mintán belül a tipikus szennyezettségarány általában nem haladta meg a 0,1-0,3 százalékot.
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Felhasználható-e a személyautó a fejlesztési tartalék feloldására?
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
Arra hivatkozott, hogy az új kormány szándéka a közmédia teljes átalakítása.