Holnap nyit az új budapesti pláza

Az Árkád 2 megnyitásával 68 ezer négyzetméterre bővül a két Árkád bérbe adható területe. A beruházás 80 millió euró értékű, amelynek 40 százaléka saját erő.

  • MTI MTI
Holnap nyit az új budapesti pláza

Az Örs vezér terén 20 ezer négyzetméteres bérbe adható területtel szerdán megnyílik az Árkád 2 bevásárlóközpont, így a korábbi Árkád 1 épülettel együtt 68 ezer négyzetméterre bővül a bérbe adható terület – mondta Knut Volquardsen, a fejlesztő ECE Projektmanagement Budapest Kft. projektigazgatója kedden.

A beruházás 80 millió euró értékű, amelynek 40 százaléka a saját erő, a nagyobb hányadot az UniCredit Bank finanszírozta. Az Árkád 2 megnyitása 300 új munkahelyet teremt – tette hozzá a projektigazgató.

 

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Jó sokat költött a MÁV felújításra, csak nem ott, ahol szükség volt rá: kellett a pénz a Budapest–Belgrádra

Jó sokat költött a MÁV felújításra, csak nem ott, ahol szükség volt rá: kellett a pénz a Budapest–Belgrádra

A magyar vasút olyan, mint a magyar oktatás vagy az egészségügy: rendkívül elhivatott emberek hatalmas munkája kell ahhoz, hogy ellensúlyozzák, mennyire kevés pénzt ad az állam. Ami pénz a vasútra megy, az arra jó, hogy a menetrend ne nagyon romoljon, a legrosszabb kocsikat lecseréljék, na és hogy a Budapest–Belgrád vasút épüljön.