Az ingatlanhasznosítással foglalkozó cég április 23-án tartja idei éves közgyűlését, amely dönt a 2012. évi beszámolók elfogadásáról és szavaz az osztalékról. A Budapesti Értéktőzsde honlapján közzétett határozati javaslatok szerint a Graphisoft Park a tavalyi adózott eredmény terhére összesen 406,1 millió forint osztalék kifizetését tervezi, ez 2012. december 31-i árfolyamon számítva 1,394 millió euró. Az osztalékfizetés figyelembevételével a mérleg szerinti eredmény 24 ezer euró. A társaság tulajdonában lévő 479 076 darab részvényre eső osztalék a társaság eredménytartalékába kerül. Az osztalék kifizetésének kezdőnapja június 4.
40 forint osztalékot fizet a Graphisoft Park
A Graphisoft Park részvényesei az idén 40 forint osztalékot kaphatnak részvényenként a tavalyi 35 forint után - derül ki a társaság közgyűlési előterjesztéseiből.
Plakátcégek végveszélyben: Simicska leuralta, a Tisza kicsinálja?
Japánban is erős földrengés volt
Rendőrségi akció volt a Semmelweis Egyetemen
Az egészségügyi miniszter a hír megjelenése előtt arról írt, hogy az egészségügyben is zajlik a Tisztítótűz művelet.