Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Az Antenna Hungária Zrt. (AH) is beléphet a telefon- és internetszolgáltatások hazai piacára – mondta a társaság vezérigazgatója a Napi Gazdaságnak.
Az Antenna Hungária Zrt. már készül az analógtévés-sugárzás utáni időszakra, Piller András vezérigazgató szerint két-három éven belül pótolják az analóg szolgáltatásból származó bevétel kiesését – írta a Napi Gazdaság. A cég új szolgáltatások bevezetését is tervezi, és akár internetalapú szolgáltatások is megjelenhetnek a kínálatában.
"A hosszú távú stratégiai és üzleti szempontokat is figyelembe véve az AH-nak előre kell tekintenie és már most piaci pozíciókat kiépítenie az egyre interaktívabbá váló digitális világban" – mondta az interjúban az AH vezetője.
Piller András szerint például a nagykereskedelmi alapon beszerzett szolgáltatások viszontértékesítési lehetőségei "az AH számára is adottak, s ezekkel valós piaci igények esetén mi is tudunk és fogunk is élni. Ez a távközlés és média határmezsgyéjén, metszetében tévé-, telefon-, internetszolgáltatást jelenthet."
"Mindemellett gondolkodunk a nemlineáris, vagyis az igény szerinti digitális televíziós szolgáltatások elterjesztésében is, ami a meglévő szolgáltatási portfóliónkhoz kapcsolva olyan különleges, egyedi ajánlatokat eredményezhet, amelyeket a piacon meglévő úgynevezett inkumbens szolgáltatók nehezen fognak tudni biztosítani, különösen amiatt, mert adott esetben az ő üzleti modelljeik és a jelenlegi hálózataik ezt nem teszik lehetővé" – tette hozzá.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Kenuzással indította 80 napos túráját Magyar Péter, elsőként Borsodba, a helyben kifejezetten erős Koncz Zsófia körzetébe látogatott el. A Tisza Párt elnökét kérdeztük evezés közben, a helyiekkel pedig a politikai megosztottságról és a választási esélyekről beszélgettünk. Videóriport.
„Mindent megtettetek, hogy ártsatok a fiataloknak. Hoffmann Rózsától Balog Zoltánon át odáig, hogy bekúrtátok inkább az egész oktatást a rendőrség alá, mert más tervetek nem is volt, mint hogy kuss legyen.”
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.