A Duna Aszfalt nyerte a kecskeméti elkerülő megépítését

Az eredetileg becsült nettó 8,9 milliárd forint helyett nettó 13,6 milliárd forintért a Duna Aszfalt Kft. építheti meg a 445. számú, Kecskemétet északról elkerülő útnak az 5. számú főút és a 44. számú főút közötti szakaszát - az eredmény a szerdai Közbeszerzési Értesítőben jelent meg.

  • MTI MTI
A Duna Aszfalt nyerte a kecskeméti elkerülő megépítését

A Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. által kiírt nyílt közbeszerzésre a másik ajánlatot a Colas Út Zrt. adta be. A Duna Aszfalté volt az összességében előnyösebb ajánlat. Az értékelésnél túlsúlyos szempont volt a nettó ajánlati ár. A projekt a KÖZOP program keretében, uniós támogatással valósul meg.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Rejtélyes holttest Sopron közelében: hidegvérrel kidobták a repülőből, hogy megszerezzék vagyont érő briliánsait

Rejtélyes holttest Sopron közelében: hidegvérrel kidobták a repülőből, hogy megszerezzék vagyont érő briliánsait

Megélhetési gondokkal küzdöttek az ügyvédek, orvosok és mérnökök Magyarországon, sokan pedig biciklikölcsönzésből próbáltak meggazdagodni, kevés sikerrel. Száz éve derült fény az első légi rablógyilkosságra Magyarországon, a tízéves szökevény Robinzonokat pedig jugoszláv katona fogta el a határ túloldalán. Az 1925. nyári újsághírekből az is kiderül, hogy vádlottak és elítéltek is személyiséget cseréltek a börtönben.