Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Szombaton újabb 24 bukmékeriroda nyílik az országban, így már összesen 158 fogadóhelyen játszhatnak a lóverseny szerelmesei - írta a Világgazdaság, amely szerint egy budapesti CBA-ban is lehet majd fogadni.
Többnyire presszók és sörözők látnak fantáziát a lovis terminálokban, de a hétvégétől már a CBA vásárlói is tippelhetnek a futamokra, ugyanis a magyar üzletlánc egyik legújabb gyöngyszeme, a Váci utcai Corso Gourmet bolt is feliratkozott az állami tulajdonban lévő Magyar Lóversenyfogadást-szervező Kft. listájára - közölte a VG.
A CBA résztulajdonosa Lázár Vilmos, aki a Magyar Lovassport Szövetség elnöke is - idézte fel a lap.
Az MLFSZ még 2011 decemberében írt ki közbeszerzést országos lóverseny-fogadási rendszer szállítására, amin a francia PMC, a Carrus csoport cége nyert tavaly nyáron. A tervek szerint 440 terminált helyeznének el az országban. A rendszer 650 millió forintba került. A szerződött partnerek 6 százalékos jutalékot kapnak.
A 24 új fogadóiroda közül öt nemzeti dohányboltban nyílik: Budapesten, Sárváron, Törökszentmiklóson, Budakeszin és Újkígyóson, de korábban is számos trafik bővítette lóversennyel a termékkörét. Ez a lehetőség talán újra felkelti az érdeklődést a dohányboltok iránt, ugyanis nincs nagy tolongás a nagyedik körös trafikok iránt.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?