Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
A kiskereskedelmi forgalom javulása a légkondicionáló berendezések eladásának jelentős növekedését hozhatja idén – írta hétfői számában piaci szereplőkre hivatkozva a Napi Gazdaság.
Van olyan lánc, amely tartós meleg esetén 30-40 százalékos forgalomnövekedést sem tart irreálisnak, a kereskedők mindenesetre már márciusban feltöltötték a készleteiket – írta a lap.
A Napi Gazdaság szerint fontos változás, hogy a vásárlók egyre inkább olyan márkakereskedőktől szerzik be a készülékeket, amelyek többletszolgáltatásként a beszerelést is biztosítják.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?