Vámháború: Hol tartunk most? Mire kell készülniük a vállalatoknak?
Az Amerikai Egyesült Államok és az Európai Unió között július 27-én megállapodás született egy átfogó vámegyezményről.
Akciókamerákhoz és okostelefonokhoz használható kamera stabilizátort fejlesztett egy kis magyar cég, ami épp most gyűjtött össze a gyártáshoz szükséges tőkét a Kickstarteren.
A Kickstarteren 50 ezer dollár összegyűjtését tűzték ki célul, amit már el is értek, a 179 dolláros early bird darabok már el is fogytak, a 199 dollárosból csak 8 maradt, utána pedig csak a 229 dollárért lehet hozzájutni a termékhez. Alább a csapat és az eszköz bemutatkozó videója. Hasonló magyar termékkel már sikerült meglepni a világot, a UniqBall, amelyet az állványfejek svájci bicskájának tituláltak külföldön, a fotósok életét könnyíti meg.
Ha szeretne további hasznos híreket olvasni, hírlevelünkre feliratkozva megteheti!
Az Amerikai Egyesült Államok és az Európai Unió között július 27-én megállapodás született egy átfogó vámegyezményről.
Összefoglaló a kedvezményes konstrukciók feltételeiről: mire, milyen feltételekkel lehet igényelni ilyen forrást?
A képzések támogatása segíti az alkalmazkodóképességet és termelékenység javítását - a vállalkozások széles köre számára érhető el ehhez pályázati forrás.
Az üzlet értéke mellett az adásvétel adózási következményeit is érdemes számba venni, legyenek a szereplők cégek vagy akár magánszemélyek.
Az orosz és az amerikai elnök várhatóan a jövő héten tárgyal egymással.
Németh Balázs Fidesz frakció szóvivő új műsora első hetén nagyon magas nézettséget ért el, azonban úgy tűnik, csak azért, mert fizettek érte.
A magyar gazdaságban is az autóipar volt a legfőbb vesztese a tavalyi évnek.