Vámháború: Hol tartunk most? Mire kell készülniük a vállalatoknak?
Az Amerikai Egyesült Államok és az Európai Unió között július 27-én megállapodás született egy átfogó vámegyezményről.
Kósa Erika eladta 2012-ben alapított cégét, a Consequit Alkusz Kft-t, és új vállalkozást indít. Az MLM-rendszerű Brokernettel az ország egyik leggazdagabbá vált asszonya üzleti tudását és tapasztalatait szeretné minél több embernek továbbadni.
Kósa Erika pénteki sajtótájékoztatóján jelentette be, hogy elindította a Kósa Erika Akadémiát, amelynek célja, hogy üzleti életben szerzett tapasztalatait átadja minél több embernek. Ezért nem rég megvált korábbi cégétől, a Consequit Alkusz Kft-től is, hogy csak új vállalkozására tudjon koncentrálni. Az akadémián a Consequit Group korábbi értékesítési vezérigazgatója, Farkas András és a korábbi szervezetfejlesztési igazgató, Szántó Ferenc tart képzést, illetve több neves vendégelőadót felkértek már – írta meg a Portfolio.
Az akadémián vállalatoknak nyújtanak segítséget, képzések, tanácsadás formájában, illetve magánszemélyeknek szóló személyiségfejlesztő kurzusok is lesznek. „2017. január 1-től számos új rendelkezés lép életbe a biztosítási törvény részeként, így teljesen új értékesítési és kommunikációs technikákra lesz szükség, amire már most komoly anyagokat dolgoztunk ki – mondta a sajtótájékoztatón Farkas.
A magánszemélyeknek szóló kurzusok alapja az úgynevezett mindverse - a mind és a universe szavak összetételéből képzett - fogalma, ami új területe a személyiségfejlesztésnek. A világszerte terjedő trendet a Sabbatical koncepciója inspirálta. A tervek szerint hamarosan további lábakkal bővül az akadémia, de erről egyelőre nem árultak el többet.
Eladta cégét, és újat alapít az egyik leggazdagabb magyar nő
Eladja tulajdonrészét 2012-ben alapított Consequit Alkusz Kft.-ben Kósa Erika, és új vállalkozásba kezd. Az üzletasszony korábban a Brokernettel szedte meg magát.
Az Amerikai Egyesült Államok és az Európai Unió között július 27-én megállapodás született egy átfogó vámegyezményről.
Összefoglaló a kedvezményes konstrukciók feltételeiről: mire, milyen feltételekkel lehet igényelni ilyen forrást?
A képzések támogatása segíti az alkalmazkodóképességet és termelékenység javítását - a vállalkozások széles köre számára érhető el ehhez pályázati forrás.
Az üzlet értéke mellett az adásvétel adózási következményeit is érdemes számba venni, legyenek a szereplők cégek vagy akár magánszemélyek.
Ha van amerikai álom, van magyar álom is: a saját otthon – írta Orbán, aki szeptember 20-ra nagy találkozót hirdetett a Digitális Polgári Köröknek.