Vámháború: Hol tartunk most? Mire kell készülniük a vállalatoknak?
Az Amerikai Egyesült Államok és az Európai Unió között július 27-én megállapodás született egy átfogó vámegyezményről.
Hatalmasat dobott Árpa Attila a Széchenyi fürdős bulikat nyomató reklámfilmjével. Dőlni fognak az angol bulituristák.
Igyál. De ne sokat. A medence előtt tisztálkodj. Szex nincs. Íme, néhány a Széchenyi és a Lukács fürdőkben rendezett bulikra készülő angol hétvégi turistáknak szóló reklámszpotban – amelyet a Kreativ.hu talált meg – elhangzó intelmek közül.
Árpa Attila forgatott zseniális reklámfilmet a spartybooking.com fürdős buliszervező, jegyvásárló oldalnak, amelyet az Intersputnik Kft. működtet.
Az Amerikai Egyesült Államok és az Európai Unió között július 27-én megállapodás született egy átfogó vámegyezményről.
Összefoglaló a kedvezményes konstrukciók feltételeiről: mire, milyen feltételekkel lehet igényelni ilyen forrást?
A képzések támogatása segíti az alkalmazkodóképességet és termelékenység javítását - a vállalkozások széles köre számára érhető el ehhez pályázati forrás.
Az üzlet értéke mellett az adásvétel adózási következményeit is érdemes számba venni, legyenek a szereplők cégek vagy akár magánszemélyek.
Több nőjogi szervezet aggodalmát fejezte ki, hogy a marketing kampány nemcsak sminktermékeket, de a pornóipart is népszerűsítheti.