A megállapodás részeként üzembe helyezték az üzletlánc első nyilvános elektromos töltőállomását a metró újpesti végállomásánál lévő Príma üzlet parkolójában – közölte Lázár Vilmos, a CBA elnöke.
Az e-kutat ingyen használhatják az elektromos járművel érkező vásárlók. Az élelmiszerlánc tervei szerint 2018 végéig mintegy 50 üzletüknél helyeznek majd üzembe e-töltőállomásokat.