Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
A szlovén cég találmánya ugyanakkor csak kinézetében emlékeztet egy harisnyatartóra, valójában az ing gatyában tartása a célja.
A szlovén NV nevű cég olyan megoldással állt elő, aminek köszönhetően a férfiak elfelejthetik azt a gyakran ismételt mozdulatsort, amivel visszatűrik elszabadult ingjüket a nadrágjukba. Ehhez egy harisnyatartóhoz emlékeztető kiegészítőt kell a combjukra húzni, amire három ponton ráfogatható az ing. Így megakadályozható, hogy az kibújjon a nadrágból és a cég szerint garantált a professzionális kinézet. A leírásnál sokkal beszédesebbek a képek.

Az S-holder elnevezésű termékben sokan látnak fantáziát, legalábbis erről árulkodik az azt támogatók száma. Az NV ugyanis közösségi finanszírozási kampányból kívánja fedezi a gyártást, amihez 5000 dollár összedobását kérték. Ezt azonban már jócskán túlszárnyalták, jelenleg 72 ezer dollárnál tart a gyűjtés. A terméket 38 dollárért, durván 11 ezer forintért lehet megrendelni.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?