Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Nagyvállalatoknál ad életvezetési tanácsokat Stohl András.
A Jászai Mari-díjas színész már korábban is tartott előadásokat drogprevenciós témában, most azonban arról osztja meg tapasztalatait, hogyan lehet egy félresiklott életet újra helyrehozni - jelentette a Blikk.
Mint ismert, a népszerű színművész hét évvel ezelőtt ittas állapotban okozott autóbalesetet. Börtönbe vonult, majd öt hónap fogház után új életet kezdett, erről beszél a hallgatóinak.
Stohl a lapnak azt mondta, egy nagyvállalat vezetője kérte fel, hogy tartson előadásokat multicégeknél. Kettőn van túl, arról beszélgetnek, hogy hogyan lehet felállni a padlóról, és kikecmeregni abból a gödörből, amelybe az ember saját magát belekényszerítette.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Julianne Moore és az Eufóriából vagy A Fehér Lótuszból ismert Sydney Sweeney nem egy érzékeny drámában, hanem egy véres thrillerben járják körül a kérdést. Kritika.
Nem kell már tartós tejet venni, jön a világháború, kivéve Magyarországon – üzeni Orbán. Megnéztük, mi igaz az állításaiból.
Kellemes zenei aláfestés jellemzi, egy mosolygó pap is felbukkan benne.