Nem félünk eléggé
Az elmúlt években drámaian nőtt a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. A hazai cégek – különösen a kis- és középvállalkozások – kockázatérzékelése és felkészültsége azonban érdemben elmarad a helyzet által indokolt mértéktől.
Karl Lagerfeld üzletében 13. és 14. havi fizetésről is szó van.
Értékesítési asszisztenst keresnek a Budapesttől mintegy 2 órányi autóútra lévő burgenlandi Parndorf Designer Outlet-ének egyik üzletébe. A novemberben kezdő új munkaerő a hirdetés szerint minimum 565 ezres fizetésre számíthat.
Karl Lagerfeld üzletébe olyan eladót keresnek, akinek van tapasztalata az értékesítésben, stílusos a megjelenése, türelmes és kedves, no meg folyékonyan beszél angolul és németül.
A havi 1750 eurót 13. és 14. havi fizetéssel is megfejelik, ha minimum fél éve ott dolgozik a munkavállaló – szúrta ki a Pénzcentrum.
Az elmúlt években drámaian nőtt a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. A hazai cégek – különösen a kis- és középvállalkozások – kockázatérzékelése és felkészültsége azonban érdemben elmarad a helyzet által indokolt mértéktől.
A vállalkozások számára egyre vonzóbb lehetőség saját célra villamos energiát termelni, különösen a napenergia hasznosítása révén.
A forint jelentős árfolyamingadozása érdemben megnehezíti az olyan beruházások finanszírozását, amelyek importhányadot tartalmaznak.
Fél évig 5-6 ember volt kíváncsi a kertészeti tanácsaira, ma már közel kétszázezres követő tábora van Szomoru Miklós „Egy kertész kertje Pilisszentkereszten” blogjának. A kertészmérnök szerint, aki brit mintára magánkert-látogatásokat is szervez, nem kell heti 8 óránál többet dolgozni azért, hogy bárkinek virágzó oázássá váljon a kertje. Erre a legjobb példa virágpompában úszó birodalma.
Lehetséges forgatókönyvek.
Súlyos betegség Romániában azonosított juhhimlő, amely gazdasági károkat is okozhat.
Diego ügyvezetőjével beszélgettünk.
Furcsa részeletek derültek ki a HUN-REN Irányító Testületének üléséről. Miért szavaz valaki igennel az átalakításra, ha aztán lemond?