Nyersanyagpiaci kilátások 2025 második felére
Mi várható a piacokon a globális gazdasági bizonytalanság, a kereskedelmi háborúk és a geopolitikai konfliktusok időszakában?
Mint a filmeken.
A rendőrség közzétett egy biztonsági kamerás felvételt arról, ahogy négyen kirabolnak egy fővárosi Alza-áruházat.
A betörés október 1-én hajnalban történt a XIII. kerületi Róbert Károly körúton lévő Alza-áruházban. A betörők műszaki cikkeket vittek magukkal.
A feltételezett elkövetőket két órán belül fogták el a BRFK szerint, de több mint kétszáz kilométerrel arrébb, a Csanádpalota-Nagylak határátkelőhelyen.
Mi várható a piacokon a globális gazdasági bizonytalanság, a kereskedelmi háborúk és a geopolitikai konfliktusok időszakában?
A szabályozás egyre szigorúbb, a megfelelés jogi kötelezettség és stratégiai kérdés is.
Van a kártyás fizetés elfogadásánál kevésbé költséges megoldás is már a piacon: a qvik rendszer használatával a költségek 30–40 százalékkal mérsékelhetők.
A bvk hosszú távú döntés, az adózási kérdéseket ezt figyelembe véve célszerű kezelni.
„A rendszerváltásnak három pillére kell legyen: a jogállam helyreállítása, az állami bűnszervezet, továbbá az orosz csatlósviszony felszámolása” – hangsúlyozza Magyar Bálint szociológus, a maffiaállam-elmélet kidolgozója, aki szerint a rezsimváltó ellenzék igazi szűk keresztmetszete Magyar Péter személye.
Nagy nap ez a mai a miniszterelnök szerint.
Ha kétségei merülnének fel, akkor nézze meg a 2025-ös év első negyedéves számait.