Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
A Foxtól kirúgott tévés havi 9 dollárért (kb. 3200 forint) árulja a világmegfejtéseit.
Saját streamingcsatornát indít Tucker Carlson – írja a Hollywood Reporter. A Fox Newstól többek között az engedély nélküli Orbán-interjúja miatt kirúgott tévés öt vadonatúj műsorral igyekszik fenntartani a személye iránti érdeklődést a szerényen csak Tucker Carlson Networknek (TCN) nevezett új platformján.
„Az első lépés az, hogy tudjuk, mi történik valójában. Ez nem könnyű. Ki a szövetségesünk? Ki az ellenség? Nem mindig lehet megmondani, hogy mi igaz és mi hazugság. Néha nehéz kideríteni, hiszen olyan sok a megtévesztés. A nagy médiavállalatok nem segítenek. Az a dolguk, hogy manipulálják önt. Ahogyan a kormány sem. Mikor hitte el utoljára akár csak egy szavukat is” – mondta Carlson a csatornát beharangozó reklámjai egyikében.
A távozását megelőzően Donald Trumpot magánüzeneteiben bíráló, a nyilvánosság előtt viszont magasztaló hírkommentátor havi 9 dollárért (kb. 3200 forint) árulja majd a világmegfejtéseit.
Donald Trump legszebb katonái voltak. Mindvégig gyűlölték
Amikor a propagandát felülről irányítják, nem számít a profit. Amikor a propaganda azért csinálja, amit csinál, hogy fennmaradjon, akkor önerőből járul hozzá egy ország szétveréséhez. Ez történt az amerikai Fox News-nál: a legnézettebb hírcsatorna azért sulykolta a konteókat arról, hogy 2020-ban csalással veszített Donald Trump, mert félt, hogy elveszíti a nézőit.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Milyen jogi megfelelési követelményekre kell figyelnie a vállalkozásoknak, ha MI-alapú eszközöket használnak a munkaügyi területeken?
Felütötte a fejét az elégedetlenség a többnyire Brüsszel- és Ukrajna-ellenes, Trump- és Putyin-imádó erdélyi magyar közösségben is – már az Erdélyi Magyar Szövetség és az RMDSZ soraiban is. Miért indokolt a Fidesz retorikájával és eszközeivel küzdeni a Fidesz ellen? Kik alkotják a nagyváradi Tisza Szigetet?