Habsburg György, a Magyar Vöröskereszt elnöke és Demszky Gábor főpolgármester, a rendezvény fővédnöke fogja ünnepélyesen megnyitni a látogatók előtt a MikulásGyárat a budapesti Felvonulási téren. Itt gyűjtik december 22-ig az adakozók által felajánlott ajándékokat, tartós élelmiszereket, tisztítószereket, játékokat, ruhákat és könyveket - mindent, ami könnyen csomagolható és szállítható. Az elkészülő ajándékcsomagokat folyamatosan továbbítják a rászorulóknak.
A megnyitást beharangozó sajtótájékoztatón elhangzott: mindenki olyan ajándékot hozzon, amelyet saját gyermeke karácsonyfája alá is odarakna, illetve amelyet ő maga is szívesen fogadna. Az adományokat nem csak a Felvonulási térre lehet eljuttatni, hanem tizenkét hazai bevásárlóközpontba is.
Szombaton nyit a MikulásGyár
Kreatív programokkal, gyermekeknek szóló előadásokkal, koncertekkel és karácsonyi finomságokkal várja szombattól az adakozókat és a látogatókat az idén ötéves fővárosi MikulásGyár.
Jorge Jesus lett a portugálok szövetségi kapitánya
Egy igazi edzőlegenda lett a válogatott vezetője.
Haaland az angolok elleni meccsről: Vicces lesz
Igyekezett a továbbjutási esély minden terhét áttolni.
Kinek jár a segítség, ha megfelelő adatok sincsenek a szegénységről? – súlyos hiányosságokat tárt fel az iskolakezdési támogatás bevezetése
Feliratsávban újra közöl híreket az M1
Kevesebb ittas vezető, háromból kétszer a városban és szinte mindig a sofőr a hibás – górcső alá vettük a hazai közúti baleseteket
Merino most a belgákat küldte haza a vb-ről, Spanyolország az elődöntős
Szinte korlátlan hatalom összpontosul az új szuperhatóság kezében, hogy visszaszerezze 20 év elsíbolt 30 ezer milliárdját
Mennyit keresnek a huszonévesek valójában? És az ötvenesek?
Tízezer ember tiltását oldották fel a kormány hivatalos Facebook-oldalán
Hosszú volt az Orbán-kormány által letiltott felhasználók listája.