Az acb galériában látható kiállításon Gerhes "kiszivárogtatott" fényképpel "bizonyítja", hogy magyar űrhajós járt a Holdon. Természetesen csak egy műteremben készült képről van szó, az űrhajós kellékeket a művész az interneten rendelte. Ha kíváncsi, hogy sikerült Gerhes alkotása, illetve hogy a művész hogyan adózik az "ősi magyar" tárogató legendájának, kattintson az Urbanlegends.hu oldalra.
Gerhes bizonyít: magyarok jártak a Holdon
Legújabb kiállításán Gerhes Gábor "a programszerűen hivatalossá emelt kitalált hagyományoknak" állít görbe tükröt, többek között magyar embert lő a Holdra.
Balásy Gyula cége még behúzta az idei augusztus 20-át, az előleget is megkapta, most az utolsó pillanatban keresnek új vállalkozót a tűzijátékhoz
Balásyék helyett már egy Tisza-közeli céggel kötötte kormányváltás utáni első szerződését a Nemzeti Rendezvényszervező Ügynökség
Magyar Péter Bohár Dánielnek: A családom pihenését és az utazásunkat magam fizettem
A Tisza-kormány vak miniszterét becsmérelte Ábrahám Róbert, Magyar Péter válaszolt
Brüsszelben járt hivatalosan, de egy antwerpeni luxusszállodában is béreltek szobát Nagy Mártonnak
Hegedűs Zsolt az államfő leváltásáról: Sulyok Tamás a hallgatásával bukott meg
Villamossínekre hajtott egy autó a Hungária körúton
Lángokban áll a Párizshoz közeli fontainebleau-i erdő - fotók
Két hétig is eltarthat az oltás.