A Pride volt az Orbán-rendszer temetési menete
A rendszerváltás idejének hangulatát lehetett érezni abban a tömegben, ahol a legtöbben legfeljebb gyerekek voltak akkoriban.
A mamipornó ez e-könyveknek köszönheti térhódítását.
Ha hihetünk az amerikai sajtó eléggé egybehangzó beszámolóinak, középkorú nők tömegeinek olvasási szokásait terelte az egészséges erotikán túllépő irodalmi izgalmak felé az az egyszerű körülmény, hogy az elektronikus könyvek lapozgatására szolgáló készülékeknek nincs borítójuk. Sem a metrón, sem a strandon nem látják a kíváncsiskodók, ki mit olvas a gépen. Némely kiadók még biztosabbra mennek, és a maradék leselkedési kockázat elkerülésére az illusztrációkat is kihagyják az e-pornók betűtengeréből. A szexszövegek letöltése pedig még a csomagküldő áruházak által kínáltnál is diszkrétebb beszerzést tesz lehetővé.
A papírkönyvek tulajdonságai valójában részben tovább élnek, részben teljesen elvesznek a digitális kiadványokban.
Arról, hogy mik ezek a különbségek, a legfrissebb HVG-ben olvashatnak további részleteket.
A rendszerváltás idejének hangulatát lehetett érezni abban a tömegben, ahol a legtöbben legfeljebb gyerekek voltak akkoriban.
A tömeg emberekből áll – őket mutatjuk meg külön-külön és együtt a HVG fotósainak szemével.
A Tisza Párt és a fővárosi csőd sem maradt ki.
Hatalmas. Ez minden idők legnagyobb Pride felvonulása. Ha nem hiszi, nézze meg a videókat.
Beszédek a 30. Budapest Pride-on.
A hatalom melegellenes politikája minden eddiginél több ellenzékit vitt ki az utcára – fogalmazott a Die Zeit tudósítójának egy Budapest Pride-résztvevő.
A Tisza elnöke szerint látszatpolitizálás folyik trükkök százaival és hazugságokkal.
Szerinte a kérdés csak az, ki akarja-e tenni annak a gyerekeit, amit az elmúlt tíz évben ő is átélt.
„Jó hazafi harcoshoz” méltón tette közzé, hogy 100 százalékos magyar érettségit tett.
Közéjük Charles Leclerc fért be.