Az izraeli-iráni háború lezárását jelentette be Donald Trump
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Az RTL Klub döntött: az X-Faktorból kiszállt Bozsek Márk helyett a legutóbbi fordulóban kiesett ByTheWay fiúcsapat méretheti meg magát újra a versenyben.
Mint írtuk, péntek délután Bozsek Márk meglépte azt, amit még soha senki: visszalépett az RTL Klub tehetségkutatójától. Akkor még a produkció nem tudta, mit kezdjenek a helyzettel, azóta döntöttek.
Schiwert-Takács László kreatív főszerkesztő a Blikknek elmondta, Bozsek döntése után két lehetőség is felvetődött a műsor folytatására vonatkozóan. „Lehetne kevesebb versenyzővel folytatni, de akkor nem tartana addig a műsor, ahogy terveztük, ezért azt a döntést hoztuk Herman Péter kreatív producerrel és Kolosi Péter programigazgatóval, hogy az utolsó kiesőt, vagyis a ByTheWayt hozzuk vissza. Az X-Faktor szabályai ezt megengedik, ez a logikus megoldás”.
Bozsek úgy nyilatkozott, hogy a szívére hallgatott, amikor meghozta a döntést.
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Bár Donald Trump amerikai elnök hétfő este bejelentette, hogy megszületett Izrael és Irán között a tűzszüneti megállapodás, az érdekelt felek egyike sem erősítette meg hivatalosan is a fegyvernyugvási alku tényét.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Korábban Lázár János azzal vádolta meg őket, hogy túlterheléses támadást indítottak az EMMA rendszere ellen.
Érdekes részletek derültek ki az uniós külügyminiszterek hétfői tanácsülését követően, ahol Szijjártó Péter az Oroszországgal szembeni következő szankciós csomag vétóját jelentette be, Szlovákiával együtt.
A csádi stratup- és fintechguruként ismert Adam Medellának nagy tervei lehettek Magyarországon, ám a projektfinanszírozásra felkészített magyar cége működésének első teljes évéről határidőre nem adott számot.