Az új Star Wars inkább független film és nem egy blockbuster lesz
Az egyik színész, Adam Driver szerint az új Star Wars-mozi a történetről és a karakterekről fog szólni, és nem unalmas látványorgia lesz.
hvg.hu
Adam Driver Kylo Rent, az egyik negatív szereplőt játssza a Star Wars hetedik, karácsonykor debütáló részében. A színész az Esquire magazinnak adott nagyinterjút, amelyben természetesen az egyik fő témát a sci-fi forgatása adta.
Adam Driver az új Star Wars részben
Twitter
Driver szerint a rajongók nem fognak csalódni JJ Abrams rendező víziójában, legalábbis azok biztosan nem, akik a történetért, a karakterért, és nem a speciális effektekért kedvelik a sagát.
"A forgatás olyan volt, mintha egy független filmet csinálnánk, csak jóval nagyobb költségvetéssel" – mesélte a színész, aki hozzátette, mindenki egy négyéves gyerekké változott, ahogy megjelent Chewbacca: "mindenki meg akarta ölelni".
A Star Wars: Az ébredő Erő hazai premierje december 24-én lesz.
Eltűnik egy teljes osztályteremnyi gyerek, sokkban a város, tanácstalan és tehetetlen a tanári kar és a rendőrség is. Mi történhetett? Ennél is égetőbb kérdés, hogy a Fegyverek az évezred horrorja-e, vagy csak a hype hatalmas körülötte. Megnéztük, megmondjuk.