Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Fizetési kötelezettséget vezet be a Netflix öt latin-amerikai országban az egy jelszóval bejelentkezőknek.
Extra havidíjért használhatják ugyanazt a Netflix-fiókot öt latin-amerikai országban jövő hónaptól – ezek Argentína, a Dominikai Köztársaság, El Salvador, Guatemala és Honduras. A szolgáltató egy úgynevezett „add a home”, vagyis „otthon hozzáadása” opciót ad a szolgáltatásaihoz, ami azonban olcsóbb lesz, mint maga az előfizetés.
A Netflix becslései szerint a felhasználói körülbelül százmillió háztartással osztják meg a belépési adataikat, akik ezáltal ingyen jutnak hozzá a szolgáltatáshoz. A Basic csomagosok tehát egy, a Standard-re előfizetők kettő, a premiumosok pedig három extra „otthont” adhatnak az előfizetésükhöz – számol be a Variety.
Becslések szerint a Netflix akár 1,6 milliárd dollár, azaz 625 milliárd forint plusz haszonhoz is juthat évente, ha világszerte pénzt kér a jelszómegosztásért.
Még több kultúra a Facebook-oldalunkon, kövessen minket:
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.