Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Harry Easyjettel, Vilmosék Flyby-jal repültek haza a királyi esküvő után
szerző:
hvg.hu
Tetszett a cikk?
A hétvégi brit királyi menyegző után Vilmos herceg és felesége ledöbbentette a Flyby fapados légitársaság utasait, amikor megjelentek a becsekkolásnál. Harry herceg az EasyJettel utazott.
Nincsenek elszállva maguktól a brit királyi sarjak, szólhat a rossz szóvicc. Hétvégén ugyanis Harry herceg Easyjettel, Vilmos herceg és Katalin hercegné pedig a Flyby helyi járatával repültek vissza Manchesterbe Edinburgh-ből, ahol II. Erzsébet királynő unokájának, Zara Phillipsnek és a rögbijátékos Mike Tindallnak esküvőjén vettek részt. A herceg és felesége ugyanazon a biztonsági ellnőrzésen esett át, mint a "földi halandók", a különbség csak a testőrök jelenlétében volt. -írja a Daily Mail. Egy reggeli hírben már dícsérték a királyi család takarégosságát a helyi lapok, akkor arról számoltak be, hogy Katalin hercegné a Tescóban vásárolt be.