A Liverpool futballistája - az MLSZ honlapja szerint - a combját fájlalja, s biztosan nem tudna játszani a szerdai mérkőzésen.
Az U21-es csapat szombaton 3-0-ra győzött a luxemburgiak ellen Győrben, a dudelange-i meccs az Eb-selejtező sorozat második találkozója lesz Wilco van Buuren együttese számára.
A magyarok ötösében küzd még Olaszország, Wales és Bosznia-Hercegovina. A tíz csoportelső és a négy legjobb második helyezett jut tovább. A 14 csapat oda-visszavágóval dönti el, melyik hét gárda vehet részt a kontinensviadalon. Ez egyben olimpiai selejtező is, ugyanis az Eb négy legjobbja kvalifikálja magát a 2012-es londoni játékokra.
Németh Krisztián nem játszhat Luxemburg ellen
Megsérült, így kedden nem tart társaival Luxemburgba Németh Krisztián, a magyar U21-es labdarúgó-válogatott támadója.

Tényleg megállapodást köt a magyar kormány a világ egyik legkorruptabb diktatúrájával
Kovács Bálint: Orbán antilopjai hátán ott billeg az ország
Satufékezett az autógyártás, továbbra is padlón a magyar ipar
Elemző az iparról: Azt hittük, hogy már a gödör alján vagyunk, erre még lejjebb kerültünk
Túl lehet a mélyponton a befektetési piac, öt éve nem látott tolongás van a Váci utcában, de a CATL miatt keserű a szájíz
Egy hallgató arról osztott meg képet, hogy az NKE gólyatáborában szexért is jár pont – az egyetem hazaküldte és mélyreható vizsgálatot rendelt el
Így fog Putyin beavatkozni a magyar választásba - Takácsy Dorka és Németh András a Fülkében
Nyelvében él az MI – válasz a HVG cikkére
A digitális nyelvi szuverenitás nem grandiózus ambíció, hanem kulturális szükségszerűség – érvel Balog Ádám, Pereczes János és Gaál Norbert.