Orbán Ráhel vágyott rá, közpénzből megcsinálják: NER-szálakkal, állami támogatással jön az immerzív színház
Legalább 2,5 milliárdos állami támogatással hoznak létre turisztikai attrakciónak szánt látványszínházat a Millenárison.
Mint kiderült, Malajziában, a Forma-1-es világbajnokság második futamán két nagy ellenfele lesz a nyitófutamot magabiztosan megnyerő Jenson Buttonnak: az eső és csapattársa, Rubens Barrichello.
Kettős győzelmével a Brawn GP óriási sikert ért el Ausztráliában, bár ehhez nagy szükség volt a hajrában Sebastan Vettel (Red Bull) és Robert Kubica (BMW Sauber) ütközésére is, hiszen az addig a negyedik helyen autózó Rubens Barrichello ennek köszönhetően jött föl a futmagyőztes Jenson Button mögé.
Sőt, Kubica állítása szerint, ha nincs a karambol, akár az első helyet is megszerezhette volna. Véleményét a gumikkal igyekezett alátámasztani, hiszen míg ő kemény gumikat használt, a Brawn GP autóin már a szuper lágy volt fent.
A jelek szerint a Maláj Nagydíjon is a brit-brazil duó dominálhat, akárcsak az Albert Parkban, bár az éjszakai futam sok mindent megváltoztathat, a versenyzők tartanak is ettől. Button ismét esélyesnek számít, a legveszélyesebb rá saját csapattársa.
Csapattársak és ellenfelek © AP |
Legalább 2,5 milliárdos állami támogatással hoznak létre turisztikai attrakciónak szánt látványszínházat a Millenárison.
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Érdekes részletek derültek ki az uniós külügyminiszterek tanácsülése uán.
Ismét nyomon lehet követni, hogy mennyit késnek a vonatok.
Több pontforráson is határérték-túllépést észleltek.
A csádi stratup- és fintechguruként ismert Adam Medellának nagy tervei lehettek Magyarországon.