A gyüttmenteket megállíthatja az önazonossági törvény, de a lakások értékcsökkenését nem
Az ingatlanvásárlást nehezíti, valós pozitív hatása viszont valószínűleg nem lesz a települések önazonosságát védeni hivatott szabályozásnak.
Az ötszörös – egyben jelenlegi – rali-világbajnok francia Sébastien Loeb-öt nagyon meggyőzte Kimi Räkkönen Finn-ralin nyújtott teljesítménye annak ellenére, hogy a Forma-1-es pilóta a szombati versenynapon egy árokban kötött ki.
„Szerintem nagyon jó volt – lelkendezett Loeb. – Nem sokkal diktált kisebb iramot Juho Hanninennél, aki a kategória legjobb versenyzője. Mindezt első Finn-raliján tette, úgyhogy elégedett lehet. Ha ezt a versenyzést választod, akkor nem árt, ha jó jegyzeteid vannak hozzá. Márpedig ő végig az úton maradt, egészen tegnapig, amikor is történt ugyan egy kicsúszás, de ez bárkivel megeshet. Őszintén meg voltam lepve, mert tényleg nagyon gyorsan vezetett.”
Kimi Räikkönen jövőjéről már számos pletyka szárnyra kelt. A finn média például tudni véli, hogy a 2007-ben világbajnok pilóta 2009 végén távozik a Forma-1-ből, és végleg a rali felé fordul. Ugyanakkor több helyen megjelent az a hír is, miszerint folytatja karrierjét még egy évig a Ferrari volánja mögött.
Az ingatlanvásárlást nehezíti, valós pozitív hatása viszont valószínűleg nem lesz a települések önazonosságát védeni hivatott szabályozásnak.
Kigyulladt egy kioszk, a tűz átterjedt a kis boltokra, ahol egymás után robbantak fel a túlhevült gázpalackok.
Tusványoson Semjén beszélt Majkáról és arról is, mire számít, ha esetleg hatalomra kerülnek Magyar Péterék.
Témák és vélemények a világlapokból.