Beckham jövőre visszatér az AC Milanhoz

David Beckham olasz lapértesülés szerint januártól újfent az AC Milan labdarúgója lesz.

  • MTI MTI
Beckham jövőre visszatér az AC Milanhoz


A La Gazzetta dello Sport úgy tudja, hogy bár két angol csapat, az FC Chelsea és a Tottenham is törekedett az Amerikában légióskodó angol válogatott középpályás megszerzésére, a 34 éves Beckham ismét a milánói együttest választotta, amelynek színeiben - a Los Angeles Galaxy kölcsönfocistájaként - ez év elejétől egészen május végéig az olasz bajnokságban futballozott.

A sportújság Beckham képviselőjét, Simon Oliveirát idézte csütörtökön, aki ezt nyilatkozta: "A Milan akarja Davidet egy rövid időszakra januártól, és már meg is kezdődtek a tárgyalások a Los Angeles Galaxyvel a megállapodás feltételeiről. Nyilvánvaló, hogy Davidnek egy magas színvonalú európai bajnokságra van szüksége, hogy ott lehessen a dél-afrikai világbajnokságon, s a Milan kinyilvánította érdekeltségét."

Az olasz lap megjegyzése szerint az AC Milan alelnöke, Adriano Galliani baráti körben Beckham visszajövetelét illetően egyértelműen úgy fogalmazott, hogy "az angol érkezése biztos".

Jó sokat költött a MÁV felújításra, csak nem ott, ahol szükség volt rá: kellett a pénz a Budapest–Belgrádra

Jó sokat költött a MÁV felújításra, csak nem ott, ahol szükség volt rá: kellett a pénz a Budapest–Belgrádra

A magyar vasút olyan, mint a magyar oktatás vagy az egészségügy: rendkívül elhivatott emberek hatalmas munkája kell ahhoz, hogy ellensúlyozzák, mennyire kevés pénzt ad az állam. Ami pénz a vasútra megy, az arra jó, hogy a menetrend ne nagyon romoljon, a legrosszabb kocsikat lecseréljék, na és hogy a Budapest–Belgrád vasút épüljön.