A kétszeres olimpiai bajnok 27 éves orosz atléta csúnyán leszerepelt a berlini világbajnokságon, miután toronymagas esélyesként érvényes kísérlet nélkül kiesett a versenyből. Iszinbajeva 27. alkalommal ugrott világcsúcsot (fedettpályával együtt).
Nézze meg Iszinbajeva világcsúcsát! - videó
A zürichi Golden League-viadalon az orosz Jelena Iszinbajeva 5,06 m-es világcsúccsal nyerte a női rúdugrást. A rekorder saját, 2008. augusztus 18-án, a pekingi olimpián felállított rekordját döntötte meg egy cm-rel.

A kétszeres olimpiai bajnok 27 éves orosz atléta csúnyán leszerepelt a berlini világbajnokságon, miután toronymagas esélyesként érvényes kísérlet nélkül kiesett a versenyből. Iszinbajeva 27. alkalommal ugrott világcsúcsot (fedettpályával együtt).
Papír alapú receptírást javasol az egészségügyi államtitkár, mert az EESZT ”sajnos most nem működik„
Megvannak az ötös lottó nyerőszámai
Nem tudták megmenteni azt a fiatal lányt, akinek egy szekszárdi iskolában leállt a szíve
Zavar a bulizásban a „mocskos Fidesz”? - Videóriport a Szigetről
Arctetkó, tanga, tomboló Krúbi – mutatjuk a Sziget pénteki napjának legjobb fotóit
Pogány Indulót megfenyegette a drogügyi kormánybiztos: Lépni fogunk
Háromnapos tigriskölyköket kellett elaltatni a lipcsei állatkertben
Marabu Féknyúz: Luxika
Orosz repülőgépeket fogtak magyar Gripenek első bevetésükön a balti légtérben
Emma Thompson: Donald Trump randira hívott, megváltoztathattam volna Amerika történelmét
Elkészült az útszakasz, ősztől Budapestről egészen az Adriáig autópályán lehet utazni
Onlyfans sztárral reklámoz sminket a L'Oreál tinédzsereknek
Több nőjogi szervezet aggodalmát fejezte ki, hogy a marketing kampány nemcsak sminktermékeket, de a pornóipart is népszerűsítheti.