Elvesztette névadó szponzorát a Domino Honvéd

A T-Mobile telekommunikációs cég nem hosszabbítja meg június 30-ig szóló névadó, főtámogatói szerződését a Domino Honvéd vízilabdacsapatával, amelynek a továbbiakban kommunikációs partnerként nyújt segítséget.

  • MTI MTI
Elvesztette névadó szponzorát a Domino Honvéd

A vállalat csütörtöki közleménye szerint továbbra is jelentős segítséget nyújt a pólós szakosztályt is magába foglaló Budapesti Honvéd Sportegyesületnek, és ezt a csapatot működtető szakosztály és a klub vezetőinek, játékosainak személyes találkozó keretében jelentette be.

A 11 évvel ezelőtt megkötött és többször megújított szerződés időtartama alatt a magyar bajnokságban hat arany-, egy ezüst- és három bronzérmet nyert a csapat, emellett a Magyar Kupában kétszer, a Magyar Szuperkupát háromszor hódította el. Az együttes legnagyobb bravúrját 2004-ben érte el, amikor előbb az Euroligában, majd a LEN Szuper Kupában is első helyen végzett.

 

Ez hangzott el a Putyin-Trump sajtótájékoztatón

Az együttműködés fontosságát hangsúlyozta Vlagyimir Putyin orosz és Donald Trump amerikai elnök is a pénteki alaszkai orosz-amerikai csúcs után tartott sajtótájékoztatón, ám részleteket egyikük sem árult el. Trump viszont már Vlagyimirnek hívja a „nagyszerű politikusnak” nevezett orosz vezetőt.