Szombat este küzdött meg egymással az övért a korábbi bajnok Giacobbe Fragomeni (26-3-1), és Nemzetközi Bokszszövetség (IBF) egykori bajnoka, Krzysztof Wlodarczyk (43-2-1). A mérkőzést végül a lengyel öklöző nyerte meg, miután egyszer ki is ütötte ellenfelét a hatodik menetben, végül pedig technikai KO-val diadalmaskodott.
Lengyel kézben Erdei Zsolt egykori vb-öve
Erdei Zsolt januárban lemondott a Boksz Világtanács (WBC) cirkálósúlyú világbajnoki övéről, ami csak most szombaton talált gazdára.

A svéd modell újratöltve: börtönbe kerülhet az is, aki az OnlyFans oldalain ad pénzt szexuális tartalmakért
Nagy Márton testvéréhez köthető tőkealap finanszírozza a Hajógyári-sziget szórakoztató-központtá válását
Az ukránok szerint „nem felelnek meg a valóságnak” azok az állítások, hogy elutasították a nyomozást Sebestyén József ügyében
Ukrajnában mostantól kötelező lesz testkamerát használniuk a toborzóknak
Fleck Zoltán a HVG-nek: Pont az utcai erőszakot szeretném megelőzni – Fülke
Putyin elmondta, melyik országban találkozna Trumppal
Az orosz és az amerikai elnök várhatóan a jövő héten tárgyal egymással.
Csak addig ért el sok embert a Harcosok Órája, amíg fizetett hirdetésben tolták
Németh Balázs Fidesz frakció szóvivő új műsora első hetén nagyon magas nézettséget ért el, azonban úgy tűnik, csak azért, mert fizettek érte.
Para-Kovács Imre: A Mészáros-féle magánszavanna rejtett, de messzire vezető olvasata
HVG Top 50: Gigantikus árbevétel-visszaesés az MVM-nél, a legnagyobb ugrás egy eddig ismeretlen cégé
A magyar gazdaságban is az autóipar volt a legfőbb vesztese a tavalyi évnek.