Semenya edzője kedden azt nyilatkozta: a tavalyi berlini atlétikai világbajnokság női 800 méteres számának aranyérmese továbbra is kezelésekre jár, de már megkezdte az edzéseket, igaz, egyelőre csak könnyített munkát végez. Ennek ellenére szinte biztos, hogy januárban, Dél-Afrikában már újra futni fog. A 19 éves Semenya berlini sikerét komoly botrány árnyékolta be, mivel férfias kinézete miatt sokan kétségbe vonták, hogy a gyengébbik nemhez tartozik. A nemzetközi szövetség (IAAF) a vb-t követően hosszú vizsgálódásba kezdett, s annak időtartama alatt nem engedte rajthoz állni a fiatal futót, aki így csak idén júliusban indulhatott újra atlétikai viadalon.
Semenya januártól újra versenyezhet
Az októberi Nemzetközösségi Játékokon hátsérülést szenvedett világbajnok dél-afrikai középtávfutó, Caster Semenya várhatóan januárban már ismét versenyezhet.

A svéd modell újratöltve: börtönbe kerülhet az is, aki az OnlyFans oldalain ad pénzt szexuális tartalmakért
Nagy Márton testvéréhez köthető tőkealap finanszírozza a Hajógyári-sziget szórakoztató-központtá válását
Az ukránok szerint „nem felelnek meg a valóságnak” azok az állítások, hogy elutasították a nyomozást Sebestyén József ügyében
Ukrajnában mostantól kötelező lesz testkamerát használniuk a toborzóknak
Fleck Zoltán a HVG-nek: Pont az utcai erőszakot szeretném megelőzni – Fülke
Putyin elmondta, melyik országban találkozna Trumppal
Az orosz és az amerikai elnök várhatóan a jövő héten tárgyal egymással.
Csak addig ért el sok embert a Harcosok Órája, amíg fizetett hirdetésben tolták
Németh Balázs Fidesz frakció szóvivő új műsora első hetén nagyon magas nézettséget ért el, azonban úgy tűnik, csak azért, mert fizettek érte.
Para-Kovács Imre: A Mészáros-féle magánszavanna rejtett, de messzire vezető olvasata
HVG Top 50: Gigantikus árbevétel-visszaesés az MVM-nél, a legnagyobb ugrás egy eddig ismeretlen cégé
A magyar gazdaságban is az autóipar volt a legfőbb vesztese a tavalyi évnek.