Az ausztrál nyílt teniszbajnokság harmadik körében a mérkőzésvezető furcsa foltot vett észre a pályán.

Melbourne-ben a Hisense Arena adott otthont az orosz Marija Sarapova és a német Julia Görges meccsének az ausztrál nyílt teniszbajnokság, az év első Grand Slam-versenyének harmadik körében.

A mérkőzés előtt a bíró furcsa foltot vett észre a pályán, melyet azonnal ellenőrzött is, és meglepetésére a teniszlabda ledobás után nem pattant onnan vissza. Mint kiderült, egy légbuborék szorult a felszín alá, amit a technikai személyzet átmenetileg két lyuk fúrásával oldott meg.

A meccset Sarapova nyerte 4:6, 6:4, 6:4-re, a negyedik körben szintén német ellenfél vár rá, a sérült Venus Williams-szet búcsúztató Andrea Petkovic.

Tegyünk közösen azért, hogy a propaganda mellett továbbra is megjelenjenek a tények! Ha neked is fontos a minőségi újságírás, kérjük, hogy támogasd a munkánkat.
hvg.hu Sport

Az Autralian Open csütörtöki eredményei

Az ausztrál nyílt teniszbajnokság egyes küzdelmeiben a negyedik játéknapon nyolc kiemelt búcsúzott: négy férfi és négy női. A csütörtöki eredmények.

Arn Gréta kikapott Sancheztől és búcsúzik

Az ausztrál nyílt teniszbajnokság egyetlen magyar résztvevője, Arn Gréta az első körben három játszmában kikapott a 26-ik kiemelt Maria Jose Martinez Sanchez-től.