Pálvölgyi Miklós szövetségi kapitány elmondása szerint négy lézeres és tizenegy légpisztolyról van szó, emellett néhány vívózsákot sem engedtek fel a hazafelé tartó gépre. "A fegyverek szállítását ugyan 48 órával előbb be kell jelenteni, de ezek hivatalosan nem minősülnek fegyvernek. A brazilok valamiért mégis megmakacsolták magukat" - fogalmazott a kapitány, hozzátéve, hogy a sporteszközökkel az egyik segítője, Kállai Ákos marad kint, aki legkorábban péntek estére érkezhet haza a csomagokkal. A kapitány szerint a hétvégi, fedettpályás idénynyitón el tudnak indulni az érintettek, mert valahogy mindenképpen megoldják számukra a helyzetet.
Nem engedték fel a repülőre a magyar öttusázók pisztolyait
A tervek szerint szerda este érkeznek haza az öttusaválogatott tagjai háromhetes riói edzőtáborozásukról, pisztolyaik azonban a brazil nagyvárosban maradtak.
Kicsoda Sonnevend Pál, az új alkotmánybíró?
Megválasztotta a parlament Sonnevend Pált alkotmánybírónak
Hajdu János volt TEK-vezető ügyvédje reagált Orbán Viktor tusványosi kijelentéseire
Fotókon a földi pokol Dél-Európában
A szárazság és a forróság miatt soha nem látott veszélyhelyzet alakult ki a franciaországi Bordeaux és a spanyol főváros, Madrid környékén. Képgaléria.