„Majd megtudod, mi az a fájdalom, ha gyereket szülsz”– milyen problémákat jelezhet a kínzó menstruációs görcs?
A szakértő szerint a megoldás nem egyszerű, de mindenképp létezik, és nem csak a szülés vagy az idő múlása hozhat enyhülést.
A Turóczi Dóra, Major Balázs jégtáncpáros nyolcadik helyen zárt, míg Berecz Anna 20. lett csütörtökön a női alpesi sízők óriás-műlesikló versenyszámában a törökországi Erzurumban zajló 25. téli Universiadén.
Az egyetemi-főiskolás sportolók csúcsversenyének hivatalos honlapja szerint a jégtáncos duó a kűrben a hatodik legjobb produkciót nyújtotta, így a tizedik helyről sikerült két pozíciót előrelépnie. A 22 éves Berecz összesített időeredménye a két futam után 1:55.94 perc volt, s 2.68 másodperccel maradt el a győztes amerikai versenyző idejétől. A viadalon 83-an álltak rajthoz.
A szakértő szerint a megoldás nem egyszerű, de mindenképp létezik, és nem csak a szülés vagy az idő múlása hozhat enyhülést.
Most Lázár János tárcája már csak annyit közölt: elképzelhető, hogy felszedik a zenélő burkolatot.