A Magyar Rádió rejtegeti, az OSA Archívum ingyen közzétette: 41 évnyi műsor lenyomata
A több mint félmillió gépelt oldalnyi szöveg az Arcanum sajtóadatbázisában is megjelent.
Erdei Zsolt szerint megérdemelt volt Bernard Hopkins szombati győzelme a kanadai Jean Pascal ellen a Boksz Világtanács (WBC) félnehézsúlyú világbajnoki övéért rendezett montreali találkozón.
"Még a mérkőzés előtt leginkább Pascalt mondtam volna győztesnek, de amikor elkezdte a meccset láttam, hogy 'kanadai favágó' módjára akarja legyőzni ellenfelét - fogalmazott saját honlapján a WBO félnehésúlyú és a WBC cirkálósúlyú korábbi világbajnoka.
A 36 éves veretlen magyar öklöző (32 mérkőzés, 32 győzelem) már az Egyesült Államokban tartózkodik, s ott készül az amerikai Byron Mitchell elleni, jövő szombati mérkőzésére, a WBC-címmecset pedig egy philadelphiai sörözőben nézte meg: "Hopkins azonban lelkes volt, motivált és látszott rajta, hogy iszonyatosan élvezi a bunyót. A tőle megszokott viccelések is benne voltak, de persze nem egyszer lehetett nagyon komoly birkózást és komoly ütéseket is látni mindkettőtől. Szerintem Hopkins megérdemelten nyerte meg a világbajnoki övet."
A 46 éves amerikai egyhangú pontozással aratott sikerével minden idők legidősebb profi bokszvilágbajnoka lett.
A több mint félmillió gépelt oldalnyi szöveg az Arcanum sajtóadatbázisában is megjelent.
Azt nem tudtuk meg, hogy ki, hol és mikor jelenti be az eredményt.
Hideg ételre lehet majd költeni az utalványt, pénzre nem váltható át.
A BKV belső vizsgálatot indított.
Hat kültéri medencét és az Ellipsumot is megnyitják a szezonra.
A létesítmény egyelőre arra vár, hogy újra kinyithassanak.