Mindhárom színű éremből egy jutott a magyaroknak a franciaországi St. Jean de Losne-ban zajló maratoni kajak-kenu Európa-bajnokságon.

Az első, pénteki napon az ifjúsági és az U23-as korosztályban az egyesek szerepeltek a programban. Az ifjúsági korú kajakos lányoknál a 17,2 kilométeres távon Kiszli Vanda első, Czéllai-Vörös Zsófia pedig harmadik helyen ért célba. A magyar szövetség tájékoztatása szerint az ezüstérmet Havas Balázs Gábor nyerte az ifjúsági fiúk 21,5 km-es versenyében. Ugyanebben a számban Petró Ádám a nyolcadik helyet szerezte meg.

Nyolcadik alkalommal módosították az Alaptörvényt, de most az ellenzék kérte

Vádat emeltek az anyja élettársát megkéselő sükösdi fiú ellen

A Magyar Nemzet szerint a jobboldali színházigazgatók vannak veszélyben

„Nem akarom végignézni, ahogy ártatlanul tönkreteszik” – megszólalt Mihályi Győző felesége