Őrizetbe vették, majd szabadlábra helyezték Dani Pedrosát, a gyorsaságimotoros-világbajnokság egyik spanyol sztárját, aki csalással szerzett jachtvezetésre érvényes jogosítványt.

A 125 és 250 kcm-es kategória volt világbajnoka helyi médiabeszámolók alapján egyike volt annak a 24 személynek, akik a gyanú szerint nem tiszta körülmények között jutottak vezetői engedélyhez az egyik valenciai egyetemen. A 26 éves Pedrosa nyilvánosan kért bocsánatot tettéért: "Hibáztam, és rossz tanácsadót követtem." - fogalmazott. A pilótát ugyan szabadon engedték, de később a bíróság előtt valószínűleg felelnie kell. Az idei gyorsaságimotoros-vb első futamára vasárnap kerül sor Katarban. Pedrosa a MotoGP kategóriában áll majd rajthoz.

A szívritmuszavarra is a sugárkezelés lesz a terápia?

A debreceni polgármester elismerte, hogy a milliós tandíjú magániskolába jár a lánya

Nem hiszik a beruházás ellen tiltakozók, hogy bombát találtak a Fertő tóban

Áder: Magyarországnak nincs akkora felelőssége a bolygóért

A közmunkaprogrammal csalt, elítélték Versend polgármesterét

A vád alá helyezett Simonkához közeli alapítvány újabb százmilliókat nyert az uniótól