Nem tudta meglepni ellenfeleit a magyar férfi 4x200-as gyorsváltó a kedd esti döntőben, ahol a nyolcadik helyen végeztek. Számukra már a bejutás is nagy eredmény volt. Az amerikaiak magabiztosan nyertek.

A Kozma Dominik, Cseh László, Bernek Péter, Kis Gergő összetételű négyes számára a döntőbe jutás is remek eredmény volt, mégis szerettek volna előrébb végezni a nyolcadik helynél. Az első 200 után még hatodik helyen váltottak, majd visszacsúsztak a nyolcadik helyre és onnan már nem volt előrelépés. Végül közel 14 másodperccel maradtak el a győztes amerikai váltó mögött.

©

A döntőbeli idejük 7:13,66 lett, amely több, mint két másodperccel volt gyengébb a délelőtti elődöntős időnél.