Irán visszalőtt: Az amerikaiak katari bázisát érte rakétatámadás
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) minden nemzetközi és barátságos mérkőzésre is kiterjesztette Antonio Conténak, a Juventus vezetőedzőjének tízhónapos eltiltását, így a szakember kedden a Chelsea elleni Bajnokok Ligája csoportmérkőzésen sem irányíthatja csapatát.
Az olasz szövetség azért büntette meg a 43 éves trénert, mert a vád szerint 2011 májusában, még a Siena trénereként tudott a Novara és az Albinoleffe elleni két másodosztályú mérkőzés eredményének a befolyásolásáról, mégsem jelentette a visszaéléseket, és ezzel szabályszegést követett el.
Conte irányításával az előző idényben veretlenül lett bajnok a Juventus, amelynek két játékosa, Leonardo Bonucci és Simone Pepe is gyanúba keveredett. Korábban Bonucci a Bari, míg Pepe az Udinese futballistájaként játszott a két csapat 3-3-as döntetlennel végződött találkozóján, és felmerült a gyanú, hogy befolyásolták a végeredményt, de őket végül felmentették.
Contét ebben a szezonban Massimo Carrera technikai igazgató helyettesíti a Juventus kispadján.
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Korábban Lázár János azzal vádolta meg őket, hogy túlterheléses támadást indítottak az EMMA rendszere ellen.
Lázár János tiszás hőbörgésről és hobbivasutas dünnyögésről írt a Facebookon.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Karácsony Gergely ismét felhívta a figyelmet arra: önkormányzati rendezvényről van szó.