Orbán: Évente egymillió forintot ad a kormány otthonteremtésre az állami alkalmazottaknak
A támogatás összevonható az Otthon Start hitellel is.
A hatszoros olimpiai bajnok sprinter, Usain Bolt nem fog távolugrásban versenyezni a közeljövőben, inkább arra készül, hogy Rióban megvédje címeit 100, 200 és 4x100 méteren.
A pekingi és a londoni játékokon is triplázó vágtázó az augusztusi olimpia után még arról beszélt, elképzelhetőnek tartja, hogy 2014-től a távolugrást is felveszi a számai közé, hétfőn azonban kijelentette: elsődleges célja, hogy 2016-ban újra triplázni tudjon a sprintszámokban.
"Rióban nem akarok új számban szerepelni, inkább meg akarom mutatni, hogy képes vagyok újra a triplázásra" - mondta a 26 éves sztáratléta.
A támogatás összevonható az Otthon Start hitellel is.
„Bármit csinálhattok velem, de a kiba…ott tetkóimhoz ne merjetek nyúlni!” – szólt az orvosokhoz az élet határán lebegve a rock nagy túlélője.