A gyanú szerint a játékos bal combjában elszakadt az izom, de a pontos diagnózist csak az alapos vizsgálatok után tudják felállítani. Huszti a szombati meccs 39. percében büntetőt végezhetett el, amelyet nagy erővel bombázott a léc alá, de a lövés során megsérült, és gólöröm helyett fájdalmas arccal elterült a földön, és le kellett cserélni. A 29 éves magyar futballista a Hamburg ellen 5-1-re megnyert találkozón szezonbeli 11. gólpasszát adta, és a kilencedik gólját szerezte.
Huszti: gólpassz, gól, izomszakadás
Hosszabb kihagyás várhat Huszti Szabolcsra, a német labdarúgó Bundesligában szereplő Hannover magyar szélsőjére, aki gólpasszt adott, gólt lőtt, majd megsérült a Hamburg elleni szombati bajnoki mérkőzésen.
Foci-vb 2026
A szeizmikus norvég gól, a legkergébb gólöröm és egy kiállítás, amire táncolni lehet
Trump-tánccal trollkodó belgák, megállíthatatlan Haaland, kicsiző Hajdú B. – így fordulunk rá a vb legizgalmasabb szakaszára
A végén jött a dráma, Spanyolország nyerte a foci-vb szuperrangadóját, Cristiano Ronaldo nem lesz világbajnok
A diktátorok kedvenc játéka: a focivébé irányítása
Kell egy sztori, hogy összeálljon az emberek fejében: Mizsei Jani csak egy van a városban
Magyar Péter Bohár Dánielnek: A családom pihenését és az utazásunkat magam fizettem
A Tisza-kormány vak miniszterét becsmérelte Ábrahám Róbert, Magyar Péter válaszolt
Karafiáth Orsolya: Nincs más levegő. Mindig egymás elől szívjuk el
Kirill pátriárka ismét megúszhatja az EU-s szankciókat
Ezúttal Bulgária kérésére úszhatja meg.
Vasárnap újabb támadást indított az USA Irán ellen
Antonio Guterres ENSZ-főtitkár szerint az újabb eszkalációnak katasztrofális következményei lennének.
Rengeteg halottat követelt egy kocsmatűz Bangkokban
Felnyomták az Unicum legendája miatt a Zwackot, még a GVH is vizsgálódott
„Amikor meghallottam a hangját, rögtön éreztem, hogy ebben több van” – a Bon-Bon énekesére emlékezünk
„A baj az, hogy nem nekünk, kispénzűeknek épült. Itt havi 1200 forint a szoba, a régi kabinoknál 6 hónap került 200 forintba”
Egykor akár százezer ember is kint volt a Római-parton.