Negatív rekord dőlt a wimbledoni teniszbajnokságon

Sorozatban 17. vereségével rekordot állított be a wimbledoni teniszbajnokságon kedden búcsúzott holland Arantxa Rus.

  • MTI
Negatív rekord dőlt a wimbledoni teniszbajnokságon

A női világranglistán 156. helyezett, 22 éves játékos – aki az orosz Olga Pucskovától kapott ki a londoni Grand Slam-torna nyitókörében – legutóbb tavaly augusztus 19-én nyert főtáblás mérkőzést. Akkor egy texasi tornán vonult le győztesen a pályáról.

A női versenyeket szervező WTA történetében eddig egyszer akadt példa hasonló vesszőfutásra: az amerikai Sandy Collins ugyancsak 17-szer kapott ki egyhuzamban 1984 és 1987 között.

Embereket mentett a tűzből az elítélt gyilkos Szabó Zoltán, aztán tarkón lőtte a szomszédját, akinek végül szintén megmentette az életét

Szabó Zoltán és gyerekkori barátja a nyolcvanas években hidegvérrel ölt meg egy nőt, de életfogytiglani büntetéséből végül csak tíz évet ült le, mert a kigyulladt szegedi bútorgyárban hősiesen helyt állt. 2015-ben aztán tisztázatlan körülmények között fejbe lőtte Nagy Jenőt, akinek az életét végül ő maga mentette meg. Egy gyerekkorától brutális bűnöző furcsa karrierje.