Donald Trump: Lebombázott az USA három iráni atomlétesítményt
Az amerikai elnök békekötésre szólította fel a teheráni vezetést, ellenkező esetben sokkal nagyobb támadást helyezett kilátásba.
Fejenként 300 ezer euró (90 millió forint) üti a markát a német labdarúgó-válogatott tagjainak, ha megnyerik a jövő évi, brazíliai világbajnokságot. A szövetség pénteki közlése szerint ebben az összegben állapodtak meg Philipp Lahm csapatkapitánnyal és az együttessel.
A jutalom mértéke megegyezik a tavalyi Európa-bajnokságra kitűzött győzelmi prémium mértékével - akkor elődöntőig jutott a Nationalelf.
Az előcsatározásért és a nyolcaddöntő kiharcolásáért nem jár pénz a német játékosoknak, amennyiben azonban bekerülnek a legjobb nyolc közé Brazíliában, 50 ezer eurót kapnak fejenként. Az elődöntő 100 ezret, a vesztes döntős szereplés pedig 150 ezret ér.
A német szövetség már a 2006-os, hazai rendezésű világbajnokságon is 300 ezer eurót fizetett volna az aranyéremért. Akkor bronzérmesként zárt a csapat.
Az amerikai elnök békekötésre szólította fel a teheráni vezetést, ellenkező esetben sokkal nagyobb támadást helyezett kilátásba.
Tartalom nélküli one man show – ezt látja Horváth András egykori adóellenőr.
A Tisza Párt elnöke legújabb bejegyzésében kifejezetten a fideszeseket szólította meg.