Zahorán Ádám nyerte meg a mainzi meghívásos nemzetközi ultramaratoni futóversenyt.

A magyar futó beszámolója szerint a mezőny kilenc kilométeres körpályán haladt a vasárnapi viadalon, s bár az időjárás kedvező volt, az útvonal kialakítása megnehezítette a résztvevők dolgát.

Körönként öt hídra kellett, zömében lépcsőkön és hajtűkanyarokkal nehezített szerpentineken – 400 méteres szintemelkedést leküzdve – felfutni.

A 45 kilométeres távon Zahorán Ádám 3:02:09 órás idővel, pályacsúccsal védte meg a címét. Édesapja, Zahorán János negyedik lett.

Ránk számíthatsz – mi is számítunk Rád!

Hozzátok, az olvasóinkhoz fordulunk, azt kérve, hogy tartsatok ki mellettünk, maradjatok velünk. Ti, ha tehetitek, csatlakozzatok pártolói tagságunkhoz, illetve újítsátok meg azt.

Mi pedig azt ígérjük, hogy továbbra is, minden körülmények között a tőlünk telhető legtöbbet nyújtjuk NEKTEK!